Video z PYRFu v dubnu 2019: 

PYRF 2019 duben - výsledky a pořadí:

 
 
 
 
Sumář všech přihlášených týmů ve všech kategoriích: PYRF 2019 spring edition - summary of all teams.xlsx (16050)
 
U14 results:

Video z PYRFu v říjnu 2018: 

Těšíme se na Vás na dalších PRAGUE YOUTH RUGBY FESTIVALech = PYRFech v těchto termínech:

 

6. duben 2019 - jarní PYRF:

Kategorie: U8, U10, U12, U14 a dívky U16 - 7s a U18 - 7s
 

15. červen 2019 - 7mičkový PYRF:

Kategorie: U14 - 7s, U16 - 7s a U18 - 7s a dívky U16 - 7s a U18 - 7s

 

19. říjen 2019 - podzimní PYRF: 

Kategorie: U8, U10, U12, U14 a dívky U16 - 7s a U18 - 7s
 

Seznam všech přihlášených týmů na PYRF v říjnu 2018:

 
 

Video z PYRFu v dubnu 2018: 

Seznam všech přihlášených týmů na PYRF v dubnu 2018:

 

Video z PYRFu v říjnu 2017: 

Podzimní PRAGUE YOUTH RUGBY FESTIVAL a PICO CUPY jsou tady!

Turnaj bude s ohledem na utkání reprezentace ČR vs. Supa Barbarians rozdělen do dvou dopolední v sobotu 20.10. i v neděli 21.10. 

Pořádající kluby

U8        RC Praga

U10      RC Tatra Smíchov

U12      RK Petrovice - PICO CUP XXVII

U14      RC Říčany

U16     7's RC Sparta Praha

U18     7's RC Sparta Praha

U16 girls 7's  RC Sparta Praha

U18 girls 7's  RC Sparta Praha

Video z PYRFu v dubnu 2017: 

Výsledky PYRF duben 2017:


Kompletní pořadí všech kategorií

Výsledky U18:     základní část     nadstavba 

Výsledky U16:     základní část     nadstavba 

U16 děvčata        U14        U12        U10        U8

Novinky

Informace k podzimnímu turnaji

18.10.2016 20:40
U18, U16   Sparta U14           Říčany  Kompletní ifnormace U12           Petrovice XXVI. ročník PICO CUP Pozvanka ROZPIS U10           Tatra  Pozvánka   ...

Czech Girls Team

14.04.2016 08:51
V rámci letošního Prague Youth Rugby Festivalu 2016 se v rámci kategorie U12 opět představil tým složený výhradně z dívek: Czech Girls Team. Za tento tým nastoupily dívky z Petrovic, Tatry, Sparty a Olympu. V některých zápasech si za dívčí tým zahrály také dívky ze zahraničních klubů...

Konečné pořadí ročníku 2016

12.04.2016 08:59

Kompletní výsledky utkání kategorie U16

12.04.2016 08:40

Kompletní výsledky utkání kategorie U14

12.04.2016 06:33

Kompletní výsledky utkání kategorie U12

12.04.2016 06:26

Kompletní výsledky utkání kategorie U10

12.04.2016 06:22

Kompletní výsledky uktání kategorie U8

12.04.2016 06:20

Kompletní výsledky utkání kategorie U6

12.04.2016 06:15

Informace pro U8

03.04.2016 22:41
Přihlášené týmy: Petrovice A, Říčany A, Tatra A, Říčany B, Tatra B, Sparta, Slavia A, Babice, Slavia B, Praga, Rakovník, Přelouč, Rugby Cricket Dresden Club (D), Gelezinis Vilkas Rugby Club (LT), Rugby Club Leipzig (D), Olomouc, Dragon Brno, Vyškov, Tatra...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>